Fundacja INTEGRA

Strona: https://integra-wyjazdy.pl
Adres: Macieja Palacza 138
Miejscowość: Poznań

Fundacja Integra tworzona jest przez młodych, aktywnych i radosnych ludzi, których pasją jest organizacja rozmaitych wyjazdów. Są one głównie dedykowane studentom, którzy poszukują sposobu na oderwanie się od codzienności i spędzenie atrakcyjnego czasu w gronie miłych ludzi. Takie studenckie wyjazdy narciarskie oraz snowboardowe dostępne są na stronie internetowej: integra-wyjazdy.pl. Odnaleźć tam można także propozycje rejsów i imprez studenckich, jak majówka czy Sylwester.

Fundacja ta jest godnym zaufania organizatorem wypraw i podróży. Każdy wyjazd dopięty jest na ostatni guzik i zaplanowany z dbałością o najmniejszy szczegół. To sprawia, że każdy uczestnik takiej wycieczki jest zadowolony. Każdy też ma szansę wybrać idealną dla siebie propozycję, zgodną z indywidualnymi potrzebami, oczekiwaniami i możliwościami finansowymi.