WIELSPIN Sp. z o.o.

Dodano dnia: 30-03-2019

Strona: https://osrodek.wielspin.pl/
Adres: Jeziorna 16
Kod Pocztowy: 62-100
Miejscowość: Wągrowiec
Tel: 67 262 09 00


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Jeśli interesują Cię pobyty rehabilitacyjne, możesz przyjrzeć się ofercie zabiegów przeprowadzanych w ramach specjalistycznej pomocy. Organizowane przez osrodek.wielspin.com turnusy dla dzieci, dorosłych i seniorów cieszą się dużym zainteresowaniem. Kuracjusze mogą liczyć na fachową pomoc z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii i masażu. Każde schorzenie bowiem wymaga indywidualnego podejścia. Wykwalifikowana kadra jest gwarantem dobrze przeprowadzonego zabiegu.

Brak barier architektonicznych sprawia, że obiekt jest przygotowany na przyjęcie osób niepełnosprawnych. Szeroki zakres usług, a także indywidualne podejście do pacjenta pomogą przynieść mu ulgę w bólu. W zależności od potrzeb można wykupić serię dodatkowych zabiegów.

Goście mogą korzystać na terenie ośrodka z wielu udogodnień. Czas spędzony z animatorem zabaw umili pobyt najmłodszym i pozwoli im aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. To dobre rozwiązanie dla opiekunów, którzy w tym czasie mogą zadbać o swoje zdrowie psychiczne, korzystając z bogatej oferty usług i zabiegów kosmetycznych.


W tym ośrodku Wielspin przebywałam ponieważ musiałam wyleczyć kręgosłup i udałam się tam na rehabilitacyjny pobyt.
Opublikowane przez: Zofia Kołodziej Data: 2019-06-17 09:43:37 Ocena: 4

SĄSIEDNIE FIRMY