Hemp Cosmetics

Dodano dnia: 20-04-2019

Strona: https://hempcosmetics.pl/
Adres: Średnia 59
Kod Pocztowy: 62-100
Miejscowość: Wągrowiec
Tel:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Czy wiesz, że na rynku dostępne są produkty, które są wytwarzane na bazie olejku z konopi siewnych? To szeroki wybór produktów spożywczych, medykamentów, kosmetyków, jak i innych artykułów. Dlaczego ich popularność rośnie?

Badania naukowe wyraźnie wskazują na liczne lecznicze i korzystne dla psychiki właściwości CBD, czyli kannabidiolu – substancji, działającej antyoksydacyjnie, antystresowo, kojąco na ból, nerwy i choroby układu neurologicznego. Wynika to z faktu, że CBD korzystnie oddziałuje na stan równowagi biochemicznej organizmu – homeostazy.

Zainteresowany? Zajrzyj zatem na stronę internetową hempcosmetics.pl, gdzie znajduje się sklep internetowy, oferujący mnóstwo produktów, powstałych na bazie konopi. Wśród nich jest m.in. olejek CBD, którego cena w porównaniu z korzyściami, jakie można dzięki niemu uzyskać, wcale nie jest tak wysoka.

Dostępny w sklepie olejek może być stosowany zarówno w terapii różnych chorób, jak padaczka czy nowotwory, jak i profilaktycznie lub w stanach dużego napięcia psychicznego. Jego niezwykłe właściwości poczujesz już w 15 minut po zażyciu.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

SĄSIEDNIE FIRMY