FunFutbol

Adres: Murzynowskiego 20
Miejscowość: Olsztyn
Tel: 515295131

Wczesne lata dzieciństwa są z reguły okresem, kiedy malec zaczyna przejawiać swoje główne predyspozycje. Niekiedy będzie to muzyka, niekiedy – zdolności językowe, a często bywa tak, że jest to sport (szczególnie w przypadku małych chłopców). Doskonałym miejscem, które pozwala na rozwój zamiłowania malucha do futbolu, jest renomowana i szybko rozwijająca się szkółka piłkarska FunFutbol, zlokalizowana w Olsztynie.

Zajęcia sportowe dla dzieci, jakie organizuje w Olsztynie wspomniana inicjatywa – to gwarancja doskonałego relaksu i aktywnego wypoczynku. We wszystkich oferowanych zajęciach biorą udział także rodzice. Treningi odbywają się raz na tydzień, i przebiegają w naturalnym rytmie: rozgrzewka-część zasadnicza-wyciszenie. Nad prawidłowym przebiegiem zajęć czuwają doświadczeni w pracy z dziećmi trenerzy.