Cukiernia Sowa sp.j.

Adres: ks. J.Schulza 3
Miejscowość: Bydgoszcz
Tel:

Wszyscy, którzy chcą zrelaksować się przy kawie i smacznym wypieku, mogą odwiedzić Cukiernię Sowa, która na rynku istnieje od wielu dziesięcioleci. Dzięki bogatej i długiej tradycji oferuje najsmaczniejsze ciasta i desery w Katowicach i wielu innych miastach. Można delektować się nimi na miejscu, w cukierni, a także zamówić na wynos do domu.

Wszystkie wypieki oparte są na wyselekcjonowanych składnikach i recepturach, dzięki czemu można być pewnym najlepszego smaku. Cukiernia oferuje nie tylko ciasta, torty, lody, desery, ale również aromatyczne pieczywo czy pyszne konfitury i powidła. Dzięki tym wypiekom można uświetnić każde przyjęcie - zarówno to większe, wystawne, jak i mniejsze, na którym gośćmi są przede wszystkim dzieci. Tym, co wyróżnia ciasta i torty, jest nie tylko niepowtarzalny smak, ale również wyszukana forma i bogactwo dekoracji.