DetoksVIP

Dodano dnia: 19-07-2018Strona: https://www.detoksvip.pl/
Adres: Sportowa 41
Kod Pocztowy: 32-040
Miejscowość: Świątniki Górne - Kraków
Tel: 507-177-222


Oceń firmę (1 z 1 głosów)

Opis:

Gdy nie wiecie, gdzie szukać pomocy w wyjściu z nałogu, wybierzcie prywatny ośrodek leczenia uzależnień w Krakowie DetoksVIP. Miejsce to pozwoli Wam ukoić nerwy, szybko odzyskać energię dzięki detoksowi, a także podjąć walkę o powrót do normalności w wyjątkowo komfortowych warunkach. Podczas pobytu w tej placówce nie będziecie mieli wrażenia, że jesteście w specjalistycznym zakładzie - poczujecie się raczej jak w fantastycznym, pięciogwiazdkowym pensjonacie.

Luksusowe urządzenie tego miejsca ma na celu nie tylko zaspokojenie wysokich oczekiwań wymagających pensjonariuszy, jacy często korzystają z usług tej placówki. Przekonacie się, że pobyt w takim otoczeniu ma też zbawienny wpływ na Wasze samopoczucie. Na pewno przyjemniej jest prowadzić terapię w takim miejscu niż w zakładzie, którego standard pozostawia wiele do życzenia.


Krakowski ośrodek DetoksVIP okazał się być dobrym rozwiązaniem na walkę z alkoholizmem u mojego taty. Pracują tu znakomici specjaliści, dzięki którym możliwe staje się życie bez nałogowego picia. Dziękuję wam!
Opublikowane przez: terimb Data: 2019-06-06 15:15:08 Ocena: 4

SĄSIEDNIE FIRMY