ABRA PACK

Dodano dnia: 13-07-2019Strona: https://abrapack.com.pl/
Adres: Firmowa 8
Kod Pocztowy: 62--02
Miejscowość: Gądki
Tel: +48 605 032 830


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Awaryjność maszyn na linii produkcyjnej grozi spowolnieniem lub nagłym zastojem pracy, czego konsekwencją są ogromne straty finansowe. Żeby tego uniknąć, wybieraj urządzenia pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów. Abra Pack jest firmą posiadającą duże doświadczenie w sprzedaży urządzeń i automatów pakujących. Dla kupującego to sygnał, że ma do czynienia ze sprzętem spełniającym należyte normy bezpieczeństwa.

Oferta skierowana jest do koncernów spożywczych, chemicznych, farmaceutycznych czy kosmetycznych, którym zależy na dokładnym zabezpieczeniu produktów do sprzedaży. Solidne opakowane daje gwarancję, że klient otrzyma towar w nienaruszonym stanie, zgodnie z tym, co deklarował sprzedawca czy producent.

Jeśli zatem zajmujesz się produkcją oraz dystrybucją leków, niezbędna przy odmierzaniu sypkich składników może okazać się kapsułkarka. To innowacyjne urządzenie usprawnia produkcję tabletek oraz suplementów diety, umożliwiając wypełnienie żelatynowych kapsułek ziołami, witaminami i minerałami, ekstraktami z roślin i kwiatów czy innymi związkami naturalnymi.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

SĄSIEDNIE FIRMY